Zagęszczacze włosów

Masz pytania? Zadzwoń!
(+48) 608 568 044

Małgorzata Leboch

Systemy zagęszczające włosy - niewyczuwalne rozwiązanie problemu

Specjalizuję się również w produkcji ręcznej systemów zagęszczających włosy na czubku głowy. Dbam o to aby miejsca łączeń przy dotyku pozostawały niewyczuwalne.

Tupet Włosy Damskie Zagęszczanie

Zagęszczanie włosów pomoże też ukryć wstydliwy proces łysienia

Obecnie problem łysienia androgenowego dotyczy już nie tylko mężczyzn. Kobiety także coraz częściej łysieją. Włosy przerzedzają się na całej głowie, nieco bardziej intensywnie na jej czubku. Także dla takich osób mam rozwiązanie – nie jest to klasyczna peruka, ale nowoczesny zagęszczacz.

Sprawię, że problematyczne miejsce przestanie być widoczne. Jeśli masz dość swoich płaskich włosów, chciałabyś nadać fryzurze efektu push up, „unieść ją”, nadać objętości, to ta oferta również jest dla Ciebie. Z tej metody korzysta wiele modelek, aktorek, piosenkarek.

Zapraszam na płatną konsultację, dobór włosa, koloru. To takie proste, a tak wiele może zmienić w Twoim życiu.

W ofercie posiadam innowacyjne systemy zagęszczeń z naturalnych włosów

Tylko, że o tym nie wiesz, ale już dziś możesz mieć fryzurę jak one. Kiedy zaczniesz nosić system zagęszczający, bez problemu dostrzeżesz, która gwiazda nosi to samo co Ty.

Odwiedź salon jeżeli chcesz zamaskować ubytki we włosach w bardzo niewidoczny, a zarazem komfortowy sposób (można nosić nadal kucyki, także wysokie upięcia). Nareszcie przestaniesz zazdrościć i zastanawiać się „dlaczego ona ma tak piękne włosy, a ja nie …”.

Bez Peruki NaturalnejZ peruką naturalną
Przed Przedłużaniem Włosów