Oferta

Systemy Zagęszczające

Specjalizujemy się również w produkcji ręcznej systemów zagęszczających włosy na czubku głowy. Dbamy o to aby miejsca łączeń przy dotyku pozostawały niewyczuwalne.

Zagęszczanie Włosów

Obecnie problem łysienia androgenowego dotyczy już nie tylko mężczyzn. Kobiety także coraz częściej łysieją. Włosy przerzedzają się na całej głowie, nieco bardziej intensywnie na jej czubku. Także dla takich osób mamy rozwiązanie – nie jest to klasyczna peruka, ale nowoczesny zagęszczacz.

Oferta

Profesjonalna Obsługa

Zapraszamy na płatną konsultację, dobór włosa, koloru.
To takie proste, a tak wiele może zmienić w Twoim życiu.

Sprawdzone Metody

Sprawimy, że problematyczne miejsce przestanie być widoczne. Jeśli masz dość swoich płaskich włosów, chciałabyś nadać fryzurze efektu push up, „unieść ją”, nadać objętości, to ta oferta również jest dla Ciebie. Z naszej metody korzysta wiele modelek, aktorek, piosenkarek.

Tylko, że o tym nie wiesz, ale już dziś możesz mieć fryzurę jak one. Kiedy zaczniesz nosić system zagęszczający, bez problemu dostrzeżesz, która gwiazda nosi to samo co Ty.

Odwiedź nas jeżeli chcesz zamaskować ubytki we włosach w bardzo niewidoczny, a zarazem komfortowy sposób (można nosić nadal kucyki, także wysokie upięcia). Nareszcie przestaniesz zazdrościć i zastanawiać się „dlaczego ona ma tak piękne włosy, a ja nie …”.

Kobieta przed zagęszczaniem włosówEfekt po zagęszczaniu włosów
Przykład zagęszczania włosów
Efekt zagęszczania włosów