Peruki Naturalne – Katowice

Luksusowe Peruki Producent Katowice

Ręcznie tkamy wysokiej jakości peruki naturalne z dziewiczych i europejskich włosów

Jesteśmy wiodącym producentem niewyczuwalnych systemów peruk naturalnych w Polsce. W trosce o zdrowie i samopoczucie naszych Klientów zawsze dbamy o to, żeby rekonstrukcja fryzury naszych Klientów przyniosła porządane efekty.

Dzięki naszym fryzjerom możemy wykonać perukę z identyczną fryzurą, którą Klient sobie zażyczy np. na podstawie zdjęcia. Nasi pracownicy potrafią dobrać odpowiednia gęstość, która nie będzie zdradzała, iż coś jest inaczej niż do tej pory.

Zobacz peruki
Zobacz usługi

Od nas wyjdziesz z nowymi naturalnie pięknymi włosami…

Zatrudniamy specjalistów perukarzy i fryzjerów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu gwarantujemy najwyższej jakości usługi i produkty. Nasze systemy produkowane są wyłącznie z włosa ludzkiego i wykonywane są ręcznie.

Doczepiany Topper

Przywracamy naturalnie piękne włosy

Są osoby, którym utrata włosów nie przeszkadza, nie dotyka szczególnie mocno. Jednak jest tez grupa osób, które reagują na te zmiany bardzo emocjonalnie, depresyjnie. Osobom podatnym na takie nastroje zalecane jest wykonanie rekonstrukcji fryzury, która pozwoli przetrwać ten ciężki okres.

Uzupełnione Włosy

Nowe włosy wyglądają prawdziwie

Jeśli należysz do osób, które chcą normalnie funkcjonować, nie godzą się z utratą włosów, nie chcą dawać sygnałów otoczeniu, iż coś jest nie tak poprzez np. noszenie chustki, to właśnie nasze peruki naturalne mogą Ci pomóc. Wiemy jak bardzo ważne jest utrzymanie właściwej równowagi psychicznej.

Skontaktuj się