Peruki dla dzieci

Masz pytania? Zadzwoń!
(+48) 608 568 044

Małgorzata Leboch

Oferuję peruki naturalne dla dzieci - dopasowane i wytrzymałe

Szczególną troską staram się otaczać naszych najmłodszych pacjentów. Dziecko nie rozumie dlaczego jest inne niż reszta rówieśników, nie potrafi pogodzić się z tym jak osoba dorosła.

Peruki dla dzieci naturalne

Peruki dziecięce tkam tylko z naturalnie delikatnych włosów

Dokładam wszelkich starań aby uzupełnienia i rekonstrukcje włosów dla dzieci były jak najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne peruki z prawdziwych włosów sprawdzają się tu idealnie.

Zapraszamy na płatną konsultację, dobór włosa, koloru. To takie proste, a tak wiele może zmienić w życiu Twojego dziecka.

 

Rozumiem potrzeby najmłodszych dzieci które potrzebują wsparcia i empatii

Najważniejszym czynnikiem jest to, aby inne dzieci nie mogły dostrzec że nasze maleństwo coś nosi, aby nie było narażone na wytykanie palcami i dziwne uwagi. Wiem iż dzieci to dzieci i nie mają niestety taryfy ulgowej dla inności, odmienności czy choroby. Dziecku, które już i tak cierpi z powodu tego co przechodzi, na pewno nie pomoże brak akceptacji w szkole czy przedszkolu.

Chcę też aby uzupełnienia pozwalały maluchowi w pełni cieszyć się z uroków dzieciństwa, zabaw, jazdy na rolkach, rowerze, zajęć wychowania fizycznego itp. itd.

Jest to możliwe w moich  systemach peruk z naturalnych włosów, nie ma obaw, że włosy spadną z głowy, nawet przy szarpnięciu za nie.

Tupet Męski Katowice
Bez peruki dla chłopca po chemioterapiiZ peruką dla chłopca po chemioterapii
Przed założeniem peruki dziecięcejPo założeniu peruki dziecięcej
Tupet Męski Katowice