Peruki dla dzieci

Masz pytania? Zadzwoń!
(+48) 608 568 044

Małgorzata Leboch

Oferuję peruki naturalne dla dzieci - dopasowane i wytrzymałe

Szczególną troską staram się otaczać naszych najmłodszych pacjentów. Dziecko nie rozumie dlaczego jest inne niż reszta rówieśników, nie potrafi pogodzić się z tym jak osoba dorosła.

Peruki dla dzieci naturalne

Peruki dziecięce tkam tylko z naturalnie delikatnych włosów

Dokładam wszelkich starań aby uzupełnienia i rekonstrukcje włosów dla dzieci były jak najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne peruki z prawdziwych włosów sprawdzają się tu idealnie.

Zapraszamy na płatną konsultację, dobór włosa, koloru. To takie proste, a tak wiele może zmienić w życiu Twojego dziecka.

 

Rozumiem potrzeby najmłodszych dzieci które potrzebują wsparcia i empatii

Najważniejszym czynnikiem jest to, aby inne dzieci nie mogły dostrzec że nasze maleństwo coś nosi, aby nie było narażone na wytykanie palcami i dziwne uwagi. Wiem iż dzieci to dzieci i nie mają niestety taryfy ulgowej dla inności, odmienności czy choroby. Dziecku, które już i tak cierpi z powodu tego co przechodzi, na pewno nie pomoże brak akceptacji w szkole czy przedszkolu.

Chcę też aby uzupełnienia pozwalały maluchowi w pełni cieszyć się z uroków dzieciństwa, zabaw, jazdy na rolkach, rowerze, zajęć wychowania fizycznego itp. itd.

Jest to możliwe w moich  systemach peruk z naturalnych włosów, nie ma obaw, że włosy spadną z głowy, nawet przy szarpnięciu za nie.

Bez peruki dla chłopca po chemioterapiiZ peruką dla chłopca po chemioterapii
Przed założeniem peruki dziecięcejPo założeniu peruki dziecięcej
Tupet Męski Katowice
Tupet Męski Katowice
Tupet Męski Katowice