Peruki dla dzieci

Masz pytania? Zadzwoń!
(+48) 608 568 044

Małgorzata Leboch

Oferujemy peruki naturalne dla dzieci - dopasowane i wytrzymałe

Szczególną troską staramy się otaczać naszych najmłodszych pacjentów. Dziecko nie rozumie dlaczego jest inne niż reszta rówieśników, nie potrafi pogodzić się z tym jak osoba dorosła.

Peruki dla dzieci naturalne

Peruki dziecięce tkamy tylko z naturalnie delikatnych włosów

Dokładamy wszelkich starań aby uzupełnienia i rekonstrukcje włosów dla dzieci były jak najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne peruki z prawdziwych włosów sprawdzają się tu idealnie.

Zapraszamy na płatną konsultację, dobór włosa, koloru. To takie proste, a tak wiele może zmienić w życiu Twojego dziecka.

 

Zobacz peruki
Wszystkie usługi

Rozumiemy potrzeby najmłodszych dzieci - darzymy je empatią i wspieramy.

Najważniejszym czynnikiem jest to, aby inne dzieci nie mogły dostrzec że nasze maleństwo coś nosi, aby nie było narażone na wytykanie palcami i dziwne uwagi. Wiemy iż dzieci to dzieci i nie mają niestety taryfy ulgowej dla inności, odmienności czy choroby. Dziecku, które już i tak cierpi z powodu tego co przechodzi, na pewno nie pomoże brak akceptacji w szkole czy przedszkolu.

Chcemy też aby nasze uzupełnienia pozwalały maluchowi w pełni cieszyć się z uroków dzieciństwa, zabaw, jazdy na rolkach, rowerze, zajęć wychowania fizycznego itp. itd.

Jest to możliwe w naszych systemach peruk z naturalnych włosów, nie ma obaw, że włosy spadną z głowy, nawet przy szarpnięciu za nie.

Tupet Męski Katowice
Bez peruki dla chłopca po chemioterapiiZ peruką dla chłopca po chemioterapii
Przed założeniem peruki dziecięcejPo założeniu peruki dziecięcej
Tupet Męski Katowice
Skontaktuj się