Oferta

Peruki z Naturalnych Włosów

Jesteśmy producentem nowoczesnych, unikatowych systemów – peruk z prawdziwych włosów, w których każda kobieta może odzyskać swoją kobiecość, a dziecko swoje dzieciństwo.

Nowe Luksusowe Włosy

Takie systemy są noszone przez celebrytki na całym świecie, które tak usilnie w dobie mediów i internetu są nam niestety stawiane za wzory piękna i naśladowania. Mało kto pamięta, że ich rzeczywista uroda daleko odbiega od tego, co widzimy na zdjęciach i w TV. Większość z nich przedłuża, zagęszcza włosy, nosi różne peruki, dopinki i systemy. To dlatego raz mają krótkie, a raz długie włosy, raz ciemne, a to znowu blond czy rude. Jesteśmy w stanie zrekonstruować Twoją fryzurę w związku z łysieniem, wypadaniem włosów, przebytą chemioterapią czy leczeniem hormonalnym i innymi tego typu przypadkami.

Oferta

Systemy

W naszych systemach można pływać, spać, uprawiać sporty, dziecko bez obaw może spędzać czas z rówieśnikami, bez obaw, że przy pociągnięciu za włosy mogłyby spaść.

Naturalne Włosy

Systemy świetnie zastępują własne włosy, ponieważ są niewyczuwalne, lekkie, integrujące się z nasza skórą, a przy tym oddychające. Nie musisz mieć zaczesanej grzywki, a miejsce przedziałka możesz dowolnie zmieniać, co sprawia, że można czesać kucyki, pleść warkoczyki itp.

Do wykonywania systemów – peruk z naturalnych włosów używamy najwyższej jakości dostępnych na rynku włosów słowiańskich, dziewiczych słowiańskich i europejskich.

Tego typu NOWE WŁOSY są bardzo ważnym czynnikiem w leczeniu różnego typu schorzeń, w tym wywodzących się z chorób immunologicznych autoagresyjnych, ponieważ odgrywają bardzo dużą rolę w samoakceptacji pacjenta i odsunięciu na bok czynnika stresogennego mogącego powodować utratę włosów. Peruki z prawdziwych włosów to skuteczny sposób na poprawę samopoczucia i powrót do normalności.

Peruki naturalne na przykładzie - efekt przed i poPeruki naturalne na przykładzie - efekt przed i po
Peruki naturalne - włosy ciemno brązowe
Peruki naturalne na przykładzie
Peruka naturalna - włosy brązowe
Peruki naturalne na przykładzie