Oferta

Tupety z włosów naturalnych

W naszych systemach możesz normalnie funkcjonować. Tupet zapewni Ci komfort na co dzień – możesz w nim spać, pływać, uprawiać sporty (także ekstremalne), bez obaw że włos spadnie Ci z głowy.

Rekonstrukcja Włosów

Zakola, przerzedzone włosy, łysienie, wypadanie włosów… Tak mniej więcej zaczyna się koszmar każdego mężczyzny. Coraz rzadziej spoglądasz na siebie w lustro, unikasz wzroku innych osób…

Próbujesz różnych metod typu mezoterapia, wcieranie różnych specyfików, ale to wszystko nie pomaga, a Ty stajesz się coraz bardziej zamknięty w sobie i zmęczony życiem? Już nie musi tak być! Wybierając nasz tupet z włosów naturalnych możesz to zmienić.

Tupety Męskie

Oferta

Profesjonalna Obsługa

Zapraszamy na płatną konsultację, dobór włosa, koloru.
To takie proste, a tak wiele może zmienić w Twoim życiu. Oddaj się w ręce naszych specjalistów.

Zaskakujące Efekty

Wybierając nasz tupet z naturalnych włosów w prosty i szybki sposób odzyskasz pewność siebie, ponieważ jesteśmy w stanie zrekonstruować Twoją utraconą fryzurę.

Dzięki naszym nowoczesnym metodom systemowym będziesz wyglądać parę lat młodziej – takie są bowiem pierwsze spostrzeżenia naszych Klientów i ich bliskich.

Takie systemy noszą gwiazdy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze i publicyści na całym świecie. Jeśli czasem patrząc na celebrytów myślałeś – „Ten to ma szczęście…”, to rozwiewamy Twoje wątpliwości… Wielu z nich nie ma szczęścia… – mają raczej SYSTEM (nowoczesny tupet), taki sam jak oferowany przez nas.

Tupet z włosów naturalnych - grafika przed i poTupet z włosów naturalnych - grafika przed i po
Rekonstrukcja włosów - efekt przed i po
Rekonstrukcja włosów - efekt przed i po
Tupet z włosów naturalnych - grafika przed i po
Tupet z włosów naturalnych - grafika przed i po