Tupety Męskie – Katowice

Masz pytania? Zadzwoń!
(+48) 608 568 044

Małgorzata Leboch

Rekonstrukcja włosów męskich - szybki sposób na poprawę wizerunku

Tupet z włosów naturalnych zapewni Ci komfort na co dzień. Możesz w nim spać, pływać, uprawiać sporty (także ekstremalne) – bez obaw że włos spadnie Ci z głowy.

Tupet Męski Włosy Katowice

Nowoczesne tupety naturalne z prawdziwych męskich włosów

Zakola, przerzedzone włosy, łysienie, wypadanie włosów… Tak mniej więcej zaczyna się koszmar każdego mężczyzny. Coraz rzadziej spoglądasz na siebie w lustro, unikasz wzroku innych osób…

Próbujesz różnych metod typu mezoterapia, wcieranie różnych specyfików, ale to wszystko nie pomaga, a Ty stajesz się coraz bardziej zamknięty w sobie i zmęczony życiem? Już nie musi tak być! Wybierając tupet z włosów naturalnych możesz to zmienić.

Zapraszam na płatną konsultację, dobór włosa, koloru. To takie proste, a tak wiele może zmienić w Twoim życiu. Oddaj się w ręce specjalistów.

Oferuję profesjonalną obsługę i gwarantuję zadowalające efekty

Wybierając tupeciki męskie z naturalnych włosów w prosty i szybki sposób odzyskasz pewność siebie, ponieważ jestem w stanie zrekonstruować Twoją utraconą fryzurę.

Dzięki nowoczesnym metodom systemowym będziesz wyglądać parę lat młodziej – takie są bowiem pierwsze spostrzeżenia moich Klientów i ich bliskich.

Takie systemy noszą gwiazdy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze i publicyści na całym świecie.

Jeśli czasem patrząc na celebrytów myślałeś – „Ten to ma szczęście…” –  to rozwieję Twoje wątpliwości… Wielu z nich nie ma szczęścia – mają raczej system (nowoczesny tupet), taki sam jak oferowany przezemnie.

Tupet Męski Katowice
Tupet Męski Katowice
Tupet Męski Katowice
Tupet Męski Katowice