Oferta

Przedłużanie włosów na taśmach

Jest to najbardziej bezpieczna i najmniej obciążająca włosy metoda. Przy umiejętnym założeniu włosy można upinać w wysokie kucyki. To najszybsza metoda jeśli chodzi o czas zakładania i o czas korekty włosów. Miejsca łączeń są niewyczuwalne.

Zagęszczanie Włosów

Wyselekcjonowaliśmy dla Naszych Klientek tylko bezpieczne metody, które najmniej niszczą nasze własne włosy. Oprócz normalnego, standardowego przedłużania włosów oferujemy także systemy integracyjne, tzw. siatki, dzięki którym można zagęścić i podnieść z kolei górę włosów. Jeśli Twoje włosy są płaskie na górze, z nami uzyskasz efekt PUSH UP.

Przedłużanie włosów - przykład

Oferta

Profesjonalna Obsługa

Zapraszamy na płatną konsultację, dobór włosa, koloru.
To takie proste, a tak wiele może zmienić w Twoim życiu. Oddaj się w ręce naszych specjalistów.

Sprawdzone Metody

Poznaj najlepszą i najmniej inwazyjną metodę przedłużania / zagęszczania włosów. Metoda „na plasterki” pozwala odrosnąć, odżyć włosom, które są wyniszczone, wycieńczone metodami na tulejkach, ringach lub laserową czy keratynową. Częste przedłużanie włosów tymi metodami bardzo osłabia, przerzedza włosy. Z czasem mogą pojawiać się łyse placki. Wiele takich osób trafia do nas po wieloletnim przedłużaniu włosów błagając o ratunek w postaci systemu, peruki, która zapewni im możliwość dalszego funkcjonowania.

Dla niektórych z tych osób – jeśli jest jeszcze do czego doczepiać włosy – proponujemy metodę „na plasterki”. Przy umiejętnym założeniu ta metoda jest niewyczuwalna na głowie i można czesać wszelkiego rodzaju fryzury, wysokie upięcia i koki.

Oferujemy w tym zakresie profesjonalną obsługę, świetną jakość włosów. Ważne jest to aby dbać o terminy korekty, gwarantuje to pełną satysfakcję z przedłużenia i zapewnia bezpieczeństwo i możliwość odrastania naszym własnym włosom. Metoda kanapkowa jest bowiem idealna dla osób które mają poniszczone, zmęczone włosy.

Przedłużanie włosów - przykładPrzedłużanie włosów - przykład
Przedłużanie włosów - przykład
Przedłużanie włosów - przykład
Przedłużanie włosów - przykład
Przedłużanie włosów - przykład