Przedłużanie Włosów Katowice

Masz pytania? Zadzwoń!
(+48) 608 568 044

Małgorzata Leboch

Przedłużanie włosów na taśmach - idealne rozwiązanie dla zbyt krótkich włosów

Jest to najbardziej bezpieczna i najmniej obciążająca włosy metoda. Dodatkowo przy umiejętnym jej zastosowaniu – włosy można upinać w wysokie kucyki.

Przedłużanie Włosów Katowice

Stosujemy sprawdzone metody i wysokiej jakości włosy

Wyselekcjonowaliśmy dla Naszych Klientek tylko bezpieczne metody, które najmniej niszczą nasze własne włosy. To najszybsza metoda jeśli chodzi o czas zakładania i o czas korekty włosów. Miejsca łączeń są niewyczuwalne.

Oprócz normalnego, standardowego przedłużania włosów oferujemy także systemy integracyjne, tzw. siatki, dzięki którym można zagęścić i podnieść z kolei górę włosów.

Dla niektórych z tych osób – jeśli jest jeszcze do czego doczepiać włosy – proponujemy metodę na plasterki. Przy umiejętnym założeniu ta metoda jest niewyczuwalna na głowie i można czesać wszelkiego rodzaju fryzury, wysokie upięcia i koki. Jeśli Twoje włosy są płaskie na górze – uzyskasz efekt push up.

Zobacz peruki
Wszystkie usługi

Poznaj najlepsze i nieinwazyjne metody przedłużania włosów w naszym salonie

Najczęściej stosowana metoda na plasterki pozwala odrosnąć, odżyć włosom, które są wyniszczone, wycieńczone metodami na tulejkach, ringach lub laserową czy keratynową. Częste przedłużanie włosów tymi metodami bardzo osłabia, przerzedza włosy. Z czasem mogą pojawiać się łyse placki. Wiele takich osób trafia do nas po wieloletnim przedłużaniu włosów błagając o ratunek w postaci systemu, peruki, która zapewni im możliwość dalszego funkcjonowania.

Z kolei metoda kanapkowa jest idealna dla osób które mają poniszczone, zmęczone włosy. Oferujemy w tym zakresie profesjonalną obsługę, świetną jakość włosów.

Ważne jest to aby dbać o terminy korekty, gwarantuje to pełną satysfakcję z przedłużenia i zapewnia bezpieczeństwo i możliwość odrastania naszym własnym włosom.

Skontaktuj się