Przeszczep włosów

Masz pytania? Zadzwoń!
(+48) 608 568 044

Małgorzata Leboch

Przeszczep włosów to oferta skierowana zarówno mężczyzn jak i kobiet

Oferujemy zabieg medyczny stanowiący skuteczną odpowiedź na problemy z łysieniem, dotykające osoby w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, a nawet dzieci.

Transplantacja & Przeszczep Włosów

Transplantacja włosów - skuteczny sposób walki z łysieniem

Niezależnie od przyczyn łysienia transplantacja musi być poprzedzona specjalistyczną konsultacją medyczną, w ramach której pacjent przedstawia swoje oczekiwania, a chirurg rekomenduje konkretne rozwiązania. Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego zabieg przeszczepu włosów jest bezbolesny.

Jako sprawdzona metoda leczenia zapewnia trwały i przede wszystkim naturalny efekt, pozwalając na stałe przywrócić owłosienie na głowie i w innych miejscach. Możliwe jest także uzupełnienie ubytków w zaroście, w okolicach rzęs i brwi.

Profesjonalizm wykonania transplantacji włosów w polecanej przez nas klinice przekłada się na bezpieczeństwo pacjenta oraz doskonały efekt końcowy.

Zobacz tupety
Wszystkie usługi

Przeszczep włosów to zabieg medyczny dlatego liczą się tylko sprawdzone metody

Włosy pobiera się z bocznej lub tylnej części głowy, posiadającej owłosienie. Mieszki włosowe z tych okolic są odporne na łysienie z uwagi na niewrażliwość na męskie hormony. Daje to pewność, że przeszczepione włosy w przyszłości nie wypadną, a efekt będzie trwały. Możliwy jest też przeszczep włosów z innych partii ciała, np. owłosionej skóry nóg, twarzy czy klatki piersiowej.

Mikrotransplanty złożone z 1-3 włosów wszczepiane są w nakłucia na skórze głowy mające średnicę 0,8 mm. Wizyta w klinice może trwać od kilku godzin do maksymalnie 2 dni – w zależności od wielkości powierzchni przeznaczonej do transplantacji. Po zabiegu transplantacji możliwy jest szybki powrót do codziennych zajęć, powstałe na skórze ślady szybko się goją, a niewielkie blizny zostają zakryte przez nowo wyrastające włosy.

Transplantacja włosów to doskonały sposób na poprawę wyglądu oraz wzmocnienie samooceny. Zabiegi wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami i zdobyczami nowoczesnej medycyny, stanowiąc atrakcyjne uzupełnienie naszej oferty peruk naturalnych. Podczas wizyty w klinice doświadczeni lekarze chirurdzy ustalają, którzy pacjenci mogą mieć wykonany zabieg.

Do przeszczepu włosów kwalifikują się:

  • mężczyźni i kobiety cierpiący na łysienie androgenowe
  • osoby, które straciły włosy na skutek urazu

  • osoby z ubytkami włosów w okolicy rzęs, brwi

  • osoby po leczeniu stanów zapalnych skóry głowy, skutkujących łysieniem

Efekt po transplantacji włosów
Efekt po przeszczepie włosów
Skontaktuj się