Przeszczep włosów

Masz pytania? Zadzwoń!
(+48) 608 568 044

Małgorzata Leboch

Przeszczep włosów to oferta skierowana zarówno mężczyzn jak i kobiet

Oferujemy zabieg medyczny stanowiący skuteczną odpowiedź na problemy z łysieniem, dotykające osoby w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, a nawet dzieci.

Transplantacja & Przeszczep Włosów

Transplantacja włosów - skuteczny sposób walki z łysieniem

Niezależnie od przyczyn łysienia transplantacja musi być poprzedzona specjalistyczną konsultacją medyczną, w ramach której pacjent przedstawia swoje oczekiwania, a chirurg rekomenduje konkretne rozwiązania. Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego zabieg przeszczepu włosów jest bezbolesny.

Jako sprawdzona metoda leczenia zapewnia trwały i przede wszystkim naturalny efekt, pozwalając na stałe przywrócić owłosienie na głowie i w innych miejscach. Możliwe jest także uzupełnienie ubytków w zaroście, w okolicach rzęs i brwi.

Profesjonalizm wykonania transplantacji włosów w polecanej przez nas klinice przekłada się na bezpieczeństwo pacjenta oraz doskonały efekt końcowy.

Przeszczep włosów to zabieg medyczny dlatego liczą się tylko sprawdzone metody

Włosy pobiera się z bocznej lub tylnej części głowy, posiadającej owłosienie. Mieszki włosowe z tych okolic są odporne na łysienie z uwagi na niewrażliwość na męskie hormony. Daje to pewność, że przeszczepione włosy w przyszłości nie wypadną, a efekt będzie trwały. Możliwy jest też przeszczep włosów z innych partii ciała, np. owłosionej skóry nóg, twarzy czy klatki piersiowej.

Mikrotransplanty złożone z 1-3 włosów wszczepiane są w nakłucia na skórze głowy mające średnicę 0,8 mm. Wizyta w klinice może trwać od kilku godzin do maksymalnie 2 dni – w zależności od wielkości powierzchni przeznaczonej do transplantacji. Po zabiegu transplantacji możliwy jest szybki powrót do codziennych zajęć, powstałe na skórze ślady szybko się goją, a niewielkie blizny zostają zakryte przez nowo wyrastające włosy.

Transplantacja włosów to doskonały sposób na poprawę wyglądu oraz wzmocnienie samooceny. Zabiegi wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami i zdobyczami nowoczesnej medycyny, stanowiąc atrakcyjne uzupełnienie naszej oferty peruk naturalnych. Podczas wizyty w klinice doświadczeni lekarze chirurdzy ustalają, którzy pacjenci mogą mieć wykonany zabieg.

Do przeszczepu włosów kwalifikują się:

  • mężczyźni i kobiety cierpiący na łysienie androgenowe
  • osoby, które straciły włosy na skutek urazu

  • osoby z ubytkami włosów w okolicy rzęs, brwi

  • osoby po leczeniu stanów zapalnych skóry głowy, skutkujących łysieniem

Efekt po transplantacji włosów
Efekt po przeszczepie włosów