Oczekujesz naturalnego i trwałego efektu? Skorzystaj z usług poleconej kliniki w Turcji oferującej transplantację włosów u kobiet, mężczyzn i dzieci. Dzięki przeszczepowi włosów możesz odzyskać owłosienie na głowie, w zaroście czy w okolicach rzęs i brwi. Do zabiegu transplantacji kwalifikują się osoby cierpiące na typowe łysienie androgenowe, a także pacjenci z różnego rodzaju ubytkami włosów, powstałych na skutek przebytych urazów czy chorób.

Przeszczep Włosów Kobieta

Transplantacja włosów to zabieg chirurgiczny, który może odmienić Twoje życie. Krótki pobyt z klinice w Turcji, gdzie są najlepsi specjaliści w tej dziedzinie, szybki powrót do codziennej aktywności, prawie niewidoczne blizny, i co najważniejsze odzyskanie utraconego owłosienia stanowi gwarancję zadowolenia dla naszych Klientów. Przeszczep wykonywany jest zgodnie z nowoczesnymi standardami medycznymi, zapewniającymi bezpieczeństwo pacjenta.

Połącz pobyt ze zwiedzaniem i zakupami. Pomożemy Ci w pełnej organizacji pobytu włącznie z tłumaczeniami, co umożliwi pokonanie wszystkich barier językowych.