Poznaj nas

Luksusowe Peruki

Wykonujemy niewidoczne, niewyczuwalne peruki naturalne – systemy, wyłącznie z włosa ludzkiego, naturalnego, także na zamówienie. Oferujemy także „zagęszczacze” – czyli uzupełnienia częściowe.

Doświadczenie

Po wielu latach działalności jesteśmy wiodącym producentem naturalnych peruk w Polsce. W trosce o zdrowie i samopoczucie naszych Klientów zawsze  dbamy o to, żeby rekonstrukcja fryzury naszych Klientów przyniosła porządane efekty.

Dzięki naszym fryzjerom możemy wykonać perukę z identyczną fryzurą, którą Klient sobie zażyczy np. na podstawie zdjęcia. Nasi pracownicy potrafią dobrać odpowiednia gęstość, która nie będzie zdradzała, iż coś jest inaczej niż do tej pory…

Peruki Katowice

Nasza Misja

Oddajemy Piękno

Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu gwarantujemy najwyższej jakości usługi. Od nas wyjdziesz z nowymi, i naturalnie pięknymi włosami…

Są osoby, którym utrata włosów nie przeszkadza, nie dotyka szczególnie mocno. Jednak jest tez grupa osób, które reagują na te zmiany bardzo emocjonalnie, depresyjnie. Osobom podatnym na takie nastroje zalecane jest wykonanie rekonstrukcji fryzury, która pozwoli przetrwać ten ciężki okres.

Jeśli należysz do osób, które chcą normalnie funkcjonować, nie godzą się z utratą włosów, nie chcą dawać sygnałów otoczeniu, iż coś jest nie tak poprzez np. noszenie chustki, to właśnie nasze peruki naturalne mogą Ci pomóc. Wiemy jak bardzo ważne jest utrzymanie właściwej równowagi psychicznej klientów.

Zadzwoń

Napisz

Gdzie można nas znaleźć?

Katowice, ul. Czerwińskiego 6
Bielsko Biała
Kraków
Wrocław
Warszawa
Białystok
Poznań
Częstochowa
Anglia
Niemcy