Peruki naturalne dla dzieci

Szczególną troską staramy się otaczać naszych najmłodszych pacjentów. Dziecko nie rozumie dlaczego jest INNE niż reszta rówieśników, nie potrafi pogodzić się z tym jak osoba dorosła.

Dokładamy wszelkich starań aby uzupełnienia i rekonstrukcje włosów dla dzieci były jak najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne peruki z prawdziwych włosów sprawdzają się tu idealnie.

Najważniejszym czynnikiem jest to, aby inne dzieci nie mogły dostrzec że nasze maleństwo coś nosi, aby nie było narażone na wytykanie palcami i dziwne uwagi. Wiemy iż dzieci to dzieci i nie mają niestety taryfy ulgowej dla inności, odmienności czy choroby. Dziecku, które już i tak cierpi z powodu tego co przechodzi, na pewno nie pomoże brak akceptacji w szkole czy przedszkolu.

Chcemy też aby nasze uzupełnienia pozwalały maluchowi w pełni cieszyć się z uroków dzieciństwa, zabaw, jazdy na rolkach, rowerze, zajęć wychowania fizycznego itp. itd. Jest to możliwe w naszych systemach peruk z naturalnych włosów, nie ma obaw, że włosy spadną z głowy, nawet przy szarpnięciu za nie.

Peruki dla dzieci
Peruka dla chłopaka
Chłopczyk
Dziewczynka
Peruka dla dziewczynki
Uśmiechnięty chłopak
Uśmiechnięty chłopak